Egiho FotoKvíz
a FotoSoutěž

eMerite

Vyhodnocení ...

Už mi z toho hrabe. Hraby hrab.

Tak jsem nějak pořád přemejšlel, čím tady ty stránky ozvláštnit. Vony jsou dost zvláštní samy vo sobě, aspoň si myslím, a to je ještě slabý slovo (to "zvláštní", ne to "myslím").

Ale něco takovýho, co jsem tady ještě neměl. Chat má každej vůl, anketu každej trouba. Soutěž sem tam taky prokmitne. Ale KVÍZ, KVÍZ, KVÍZ tu dlouho nikde poblíž nebyl. Jo. Mám to. Fotek všelijakejch divnejch a nebo zkaženejch mám spoustu. Chachá, vždycky z toho něco vyšmiknu a vy pak budete hádat, co by to mělo bejt, jo? A protože nejste v nějaké stupidní televizní soutěži, tak hezky natvrdo (nikoli natvrdle), bez nápovědy, možností, vobejdů na telefónech a jinejch vopruzáků a vopruzovin. Holt jenom tak, z fleku.

Hele, chci slyšet co nejpřesnější odpovědi. Když tam bude půl voka, čili nebude poznat, že je to voko, tak asi máte poznat, že to je voko. Když tam bude ale celý voko, tak mě asi zajímá, čí to voko je, při jaké příležitosti to je, jestli má ještě druhý voko a podobně.

Hodnotí se prostě nejlepší z nejlepších. Pokud některou odpověď uznám za správnou, fakt, skutečně a úplně správnou, vítěz dostane nějakou cenu. Pro začátek bych navrhoval tu fotku. Na papíře. Zvětšenou. Zarámovat si ji může. Pověsit na zeď a ukazovat známým, jaké debiloviny se to zúčastnil. Hmm, no jo, není to nic moc, ale zas lepší než drátem do voka a nic lepšího mě beztak nenapadlo.

Tak teda první kolo, do neděle, do 29.06.2003, do poledne. A výsledky pište na mail soutez@egicz.cz.

Tentokrát není nic měněno, jde jenom o výřez, mírně doostřený, v takovém větším provedení už jsou jinak nejasné kontury.

1.
Fotka makro.
2.
Fotka normální.
3.
Fotka "sépiová", čili "hnědobílá", zkrátka dohněda tónovaná.

A pro úplnost, moje přítulkyně Ťapinka je pochopitelně ze soutěže eliminována, ona soutěží ráda, leč ještě radši se mi hrabe v počítači. Jestli jí při jiných soutěžích nedělá problém prolézt kdesi na webu několik set nebo tisíc stránek, aby našla jeden obrázek, já ji znám, nedělalo by jí to problém ani tady. Uvidíme, příště před ní nějaké fotky snad schovám, pak si může hrát taky.


Tak. A chcete vědět, jak to dopadlo?

První snímek

Pche, to bylo řečí, že jsem vybral moc těžký, moc lehký, moc subjektivní, moc objektivní, prostě kecy v kleci.

Přišlo mi celkem šest odpovědí, jelikož se na to většina z vás vyprdla, mám aspoň možnost uvést je tu všechny:

XSaricyn Zlata cihla u Egiu na koberci.
Marck Nějaká píčovina
Franta NEVIM
Kachně je neco malyho, ale nevim co...trebaaa nevim...nejakej kovovej cudlik
VávaCz SIM karta i s držákem
Záškodník TAK TO FAKT NETUŠÍM CO TO JE ALE NĚCO MI TO PŘIPOMÍNÁ, NĚKDE JSEM TO UŽ VIDĚL ALE NEVZPOMENU SI ANI ZA ZLATÉ PRASE. :O/

Jo, tak zlatá cihla volně ložená u mne na koberci by se mi líbila, tuze líbila. Kovovej čudlik to taky je. Pičovina taky. No jo. Ale to nestačí. Moc obecný. Váva je jako vždy mimo a Záškodník mlží, a ještě blbec těma svejma velkejma písmenama.

Skutečnost je prozaičtější. Jde o procesor AMD Duron, ještě navíc poškozený. To už by ani nemuselo bejt jasně řečeno. Je to na něm ten "čudlik" vlevo nahoře.

Druhý snímek

XSaricyn Z packy Andaka kape voda.
Marck Lemtající Undergater
Franta NEVIM
Kachně todle je neco ve vode s bublinkama...ze by kousek koupajiciho se psa?
VávaCz Pijící hyena.....tedy její tlapka nebo upocený Anďák? Ne, pijící...
Záškodník TO JE JASNÁ, TO JE PSÍ TLAPKA A NEJSPÍŠ VE VODĚ, TAKŽE JEDNA S TVÝCH HIENOVYTÝCH ŠELEM PIJE NEJSPÍŠ S KALUŽE, PÁČ JSOU PO TOBĚ.:O)

Z packy Anďáka kape voda. No, to jo, ale proč? Ten dráp jsem tam nechal schválně a vono je to hnusně jednoduchý. To hned poznáte, že je to pes. Ačkoli ta voda mu nekape z packy, nýbrž z brucha. A ani to není tím, že by pil či lemtal, nýbrž a jedině proto, že ten pes, nešťastně se tvářící pes SE KOUPE. To bylo to správný. Tak dobře, protentokrát budu shovívavej. Zvětšeninu Anďoša posílám nebo schovávám Kachněti (to jediný poznalo, že jde o koupání, asi si všimlo, že je tam přes většinu výřezu vana), Vávě a XSaricynovi (protože jmenovali Andyho).

Třetí snímek

XSaricyn Zbytkovy porost Howadoori hlavy.
Marck Připlešlá hlava
Franta TVOJE CHLUPATA RUKA CI NOHA
Kachně to sou neci chlupy, asi na ruce? vim ja... nevim
VávaCz Vypadá to jako chlupy....sakra, bude to spíše tráva. Jo. tráva!:-))))))))
Nebo ne! Chlupy na Tvém břiše!!!
Záškodník TAKŽE TO BUDE BUĎ HOWADOOŘÍ HLAVA ZA ČASŮ KDY MU JEŠTĚ Z TĚCH VŠECH
KULTURISTICKÝCH PŘÍPRAVKŮ NEVYPADALY VLASY. JO? FAKT JO? JÁ TO VĚDĚL
ŽE ZVÍTĚZÍM.

Pomíjím oplzlosti typu moje chlupatá ruka nebo brucho. To jsou extrémy, na blbou otázku sice můžu čekat blbou odpověď, ale tohle je fakt příliš. Pleš to je. To je jasný. Jenže. Jenže ne Howadooří pleš. Jednak Howadoor už je zase dorostlej, druhak, v okamžiku, kdy plešatej byl, byl plešatej tak nějak jinak. Souvislej krátkej porost. Tady máte ilustrační důkaz - relevantní část Howadooří hlavy z toho období:

Tak Howadoora jsme eliminovali. Pak už si stačilo položit jenom otázku, kdo v mým okolí by to tak mohl bejt (ačkoli nikdo neříkal, že jde o moje okolí, ale tak nějak jste to správně pochopili). Plešatej Vejťa? Nee. Výjimečně nee. A na Pepého nepřišel nikdo. A já se vám s ním tak fotím. Umělecky. V protisvětle. Tak teda to byla Pepého pleš v zapadajícím slunci na zahrádce hospody přezdívané Eržika.


POLEPŠETE SE ... !

 

 

Pokud mi (nedej Bože) něco chcete a nestačí vám na to ta slavná "Návštěvní kniha", občas mě můžete zastihnout na ICQ pod nickem "Egi" a číslem 54411361 (teď ), občas mě také můžete natrapírovat třeba na XChatu, zcela netradičně pod nickem "Egi" (momentálně teda ).

Hmm, teď mě tak napadá, nebo mi prostě napište: michal.eger@centrum.cz