Egiho FotoKvíz
a FotoSoutěž

eMerite

Vyhodnocení

Třetí kolo fotokvízu.

Jedeme na dovolenou, takže máte času dost a dost. Přemejšlet můžete až do neděle, do 10.08.2003, do poledne. A výsledky pište na mail soutez@egicz.cz.

 

1.
Trochu nepravidelný výřez, o to je to zajímavější.
2.
To je zase co? A proč?
3.
To je zase co?
4.
A toto?
5.
Abyste to měli jednodušší, tento snímek s tím předchozím tak trochu souvisí.


Tentokrát mi došly všehovšudy čtyři odpovědi - někdo zapomněl, někdo myslel, že má dost času a pak to nestih, někdo byl v čudeli a někdo se na to prostě krajc-vajc. Chcípáci.

Snímek číslo 1

Ctrl-Alt-Del čili Erik to je meter, jak sa tak striha ze kolko zostava do civilu... 88 to mas este casu... Jo, je mu docela podobnej.
Tleskačka že by metra kus? Že by?
Pizzovej Franta Vyrez krojcovskeho metru mezi 85 az 88 centimetrem To je aspoň specifikace.
K.ate No to vypadá jako kus krejčovskýho metru... no tak to asi bude kus krejčovskýho metru, je to pravda, že jo? Možná jo.

Stručně - je to metr krejčovskej, kus metra krejčovskýho, jak se z něho právě pokouší naše bejvalý "myši" udělat ještě menší kousky.

Snímek číslo 2

Ctrl-Alt-Del čili Erik to su rozopnute rifle... ale cie? tvoje nie, lebo je tam vela vrstiev pod nimi. tak neviem. Moje né. Ale jaký vrstvy a jakejch veľa?
Tleskačka fuj, to je nejaka čuňárna, to nekomentuju, navíc sem to takhle dlouho neviděla Dlouho?
Pizzovej Franta O nejaky striptyz Právě naopak.
K.ate No, tak to vypadá jako kus auta, kerý je na ulici a jakože za nim
nebo vedle něj, já nevim, jak stojí.. něco svítí...
Ty máš ale fantazii.

Jsou to rozepnuté rifle, ta čuňárna se právě schovává za nima, aby nebylo vidět, že předvádí striptýz. Tolik k Erikovi, Tleskačce a Frantovi. To by se dohromady dalo považovat za správnou odpověď, ale nejsme v době kolektivizace. Kate, když soutěžíš, tak nechlastej :o) Ve skutečnosti jsou to rozepnuté rifle, za nimaž se schovává opět naše favoritka VávaCz, buď aby nebyl vidět ten striptýz, nebo aby se prostě udělala hezčí.

Snímek číslo 3

Ctrl-Alt-Del čili Erik

to bude nejake vychodoeuropsko/socialisticke riesenie nejakeho technickeho problemu. pracka, chladnicka, mikrovlnka alebo tak... nieco z toho bud tecie alebo stoji na krivo, toz je to podlozene.

Je značka Gorenje socialistická? Já sám nevím.
Tleskačka to vypadá jak kus držáku na hajzlpapír Máte nějaký divný držáky na hajzlpapír, já se k vám fakt budu muset někdy stavit na kafe.
Pizzovej Franta Bakelitovy elektrickym proudem pohaneny pristroj Je plechovej.
K.ate Jo, to je kus takový ty bedny, co je v koupelnách na toaletní
potřeby, tim se rožíhá to světýlko na vrchu ne?
Sice nemám bednu na toaletní potřeby v koupelně, ani se světýlkem ani bez, pokud tím nemyslíš teda zrcadlo. Ale to to stejně není.

Lednička. Naše. Plechová. Elektrická. Gorenje. U ní stojí Kachně a láduje se topinkou.

Snímek číslo 4

Ctrl-Alt-Del čili Erik

to je vstup na panske wc. panacik je otoceny hore nohami a hlava sa
nevosla do vyrezu.

Prečo by panáčik rval hlavu do výřezu?
Tleskačka značka, ale Nike to není Značka to je. Nebo spíš piktogram. To je vlastně taky značka. Nike to není.
Pizzovej Franta Smerova sipka ukazujici smerem dolu Na správnou odpověď stručný, ale aspoň neplácá takový kokotiny :o)
K.ate No to bude něco na nákým komplu nebo tak, že by to ukazovalo, kam
se má něco strčit?
Není to na komplu, to něco ukazuje, ale že se to má vytáhnout.

Tohle byla teprve výzva, pche. Šipky, hajzl, kde to berete? Je to trochu rozmázlý, ale je to očividná záchranná brzda z motorového vozu M-152 "Orchestrion", dle nového značení 810-091. To jste nepoznali? Schválně jsem to kvůli tomu fotil, že se mnou vlak málem odjel do depa.

Snímek číslo 5

Ctrl-Alt-Del čili Erik

ale ako toto suvisi s hajzlami tak to teda neviem...

Dyť to říkám.
Tleskačka čudl k nějaké 810tce 810ka jo. Čudl né.
Pizzovej Franta Dvere cislo 810 Číslo 810. Dveře né.
K.ate mno a tohle je to, do čeho se to něco strká, já už nevim jak se to menuje, ale zapojuje se do toho u komplu klavesnice nebo myš... A když to píšeš, zkusila ses podívat dozadu na zadní stranu počítače?

A tohle je sakumprásk celej motorovej vůz M-152 "Orchestrion", dle nového značení 810-091. Na nádraží ve Velkým Meziříčí. Ten výřez byl jeho červenej reflektór.


Ach jo, co s váma? Uznávám, ve shonu před dovolenou jsem to asi udělal zas moc náročný, no jo, no. Aspoň jsem podpořil vaši fantazii. Tak co teda? Nebylo vás moc, uděláme to takhle - Erik něco vyhrává furt, ten si může pro jednou dát pohov, K.ate, Janě.Tleskačové a Frantovi nechám zhotovit snímky brzdy. Franta si to zaslouží za vytrvalost a tu specifikaci metru (ač to nebylo správně, proto dostane jinou fotku), a K.ate a Tleskačka jsou holt takový brzdy :o)


 

POLEPŠETE SE ... !

Já se teda taky polepším ...

 

 

Pokud mi (nedej Bože) něco chcete a nestačí vám na to ta slavná "Návštěvní kniha", občas mě můžete zastihnout na ICQ pod nickem "Egi" a číslem 54411361 (teď ), občas mě také můžete natrapírovat třeba na XChatu, zcela netradičně pod nickem "Egi" (momentálně teda ).

Hmm, teď mě tak napadá, nebo mi prostě napište: michal.eger@centrum.cz