Čajovna
s Kate, Zuzulkou a Scythay

(20.09.2003)

eMerite


Tak, zničehonic, Kate na mně prej, jestli nechci jít do čajovny? S ní, Zuzulkou a Scythay? Uf, protiklad. Čajovna, no, to je zase radosti. Na druhou stranu - Kate, Zuzulka a Scythay? Ále co, vždyť mám volno, už mě lanařily ve čtvrtek, kdy mi to nevyšlo, dal jsem si preventivně ještě jedno kafe a šel.

A to je vlastně tak celý, nehledejte vždycky ve všem nějakou habaďůru, prostě jsme zašli do čajovny (s prozíravým názvem "Chajovna"), já teda přišel pozdě, poseděli jsme a popili - to byste neuhodli - čaj.

Fakt - žádná vostuda, chovali jsme se slušně (skoro), nikdo mrtvej, žádný zranění (tu ruku Kate už měla).

Vlastně se to tak trochu z tradice těchto stránek vymyká, ale prej chtějí ty fotky na webu, tak je teda budou mít, koneckonců když tady můžu mít jenom tak pěkný kytičky, můžu tady mít jenom tak pěkný ženský, že jo. A ať taky vidíte, že furt nemusíme vyvádět nějaký vylomeniny.


 

Pokud mi (nedej Bože) něco chcete a nestačí vám na to ta slavná "Návštěvní kniha", občas mě můžete zastihnout na ICQ pod nickem "Egi" a číslem 54411361 (teď ), občas mě také můžete natrapírovat třeba na XChatu, zcela netradičně pod nickem "Egi" (momentálně teda ).

Hmm, teď mě tak napadá, nebo mi prostě napište: michal.eger@centrum.cz