Sraz spolužáků Koněvka
po 20 letech

Touhle tupounovinou se dostanete až na úplně hlavní stránku ...
(18.05.2012)

 

Takže a tedy, nýbrž a poněvadž ...

Taky bych se připojil k díkům organizátorům za uspořádání mejdla, jakkoli chytili ty zpropadené manýry, kdy mne prostě Marcel určil fotografem a považoval za vyřešené. Jak jsem několikrát zmiňoval na srazu, řečeno právě způsobem profesora Mareše: "Aby to bylo jednoduché a zároveň demokratické, tak se domluvíme tak, jak já to nařídím." Sám se tímto přístupem dlouhodobě řídím, pročež nemůžu na jiné ze stejné líhně píčovat.

Nad kvalitou výsledku nebudu "sebekriticky" lamentovat, z toho jsem vyrostl, že tam byla tma ako v rici víte sami a při focení shluku individuí v různém stupni vykalenosti vleže na stole mezi skleničkami (tedy já vleže na stole mezi skleničkami) si nemůžete vždycky s kompozicí tuze vyhrávat. Že se k tomu dostanu až po víkendu, to jsem avizoval dopředu. Berte nebo nechte bejt. Tak.

Dávám sem vpodstatě všechno (vyházel jsem jenom opravdové nepodarky a duplicity) a odpouštím si i velevtipné komentáře. Měli by tam taktéž být snad všichni, někdo více, někdo méně, to už zase pak záleží na tom, jak jsme se tam potkávali a míjeli (plus jako bonus Martinovi piškoti a jiná jejich rodinná drobná fauna). Snaha o zachycení všech byla. Doufám, že mi nikdo neutek. (Menší část pak fotila Káťa, někde tak mezi mojí fotkou a přebral jsem jí to pak na Robertovu panákovou ranvej.) Zas na zvážení každého je, co si případně sám zveřejní na svých FejsBůkách a podobných paslužbách, tohle je takové poloveřejné a pro nezúčastněného bezejmenné, aby pak někdo třeba nebečel, že mu díky otagování na sociálních sítích klesnul respekt u zaměstnanců a podřízených a dětí a manželky a tak vůbec. Půjčte si, co třeba vám jest, dělejte si co chcete ...

 

 

Toť teda vše. Rád jsem vás viděl a ještě jednou díkec Marcelovi & comp. za uspořádání.

P.S.: A víte, jak je to tady s tím placením, ne?