Máte z toho husí kůži, chcete se vrátit na hlavní stránku?Další Egiho balast na Internetu:


EGIHO STRÁNKY
eMerite

 

Stabilní rádoby úvod:

          Takže, vážený návštěvníku, asi se ptáš, kde jsi se to ocitl? Toto je moje stránka, která původně vznikla z jednoho prostého důvodu, aby rodičové od mojí "přítulkyně" zvané Ťapinky nemuseli čekat, až jim přivezeme fotky. Posléze jsem přidal pár fotek pro kolegy, přátele a už to jelo, zjistil jsem, že tyhle moje bláboly čtou i lidi, které vůbec neznám, nejhorší je, že navíc mě to začalo bavit, zvlášť poté, jak jsem zjistil, že denně zažívám takový šílenosti, co si prostě nemůžu nechat pro sebe, taky se našli lidi, kteří si to občas přečtou, tak co?

          Tudíž v této činnosti vesele pokračuju a spisuju a fotím, jako kdybych za to byl placenej, což nejsem, ale jak nad tím tak přemýšlím, není to zase tak špatnej nápad. Jestli se někomu tato stránka nelíbí, rozhodně ho nikdo nenutí ji číst. Ale na druhou stranu, nenechte se odradit mizerným grafickým provedením, prostě barevných, hrajících a hejbavých stránek je všude dost a dost, já si svou lenost hýčkám a rozmazluju, a na nějaké zbytečné patlání se můžu tak nějak krajc vajc. Trochu mě to přinutilo teda zajistit si novej pořádnej prostor a vlastní doménu, tak se v tom snažím udělat trochu systém, ale protože su příslovečnej bordelář, asi to nebude mít dlouhýho trvání ...

Jo, a né, že to tady budete nějak žrát. Spisuju tady všelijaký úděsný historky, ale pozor - všechny osoby jsou přísně smyšlené, pokud u nich není uvedeno jinak. Identifikace s kteroukoli postavou na těchto stránkách vám může být jenom ke škodě, o jiných traumatech ani nemluvě :o)