Egiho FotoKvíz
a FotoSoutěž

eMerite

Už mi z toho hrabe. Hraby hrab.

Tak jsem nějak pořád přemejšlel, čím tady ty stránky ozvláštnit. Vony jsou dost zvláštní samy vo sobě, aspoň si myslím, a to je ještě slabý slovo (to "zvláštní", ne to "myslím").

Ale něco takovýho, co jsem tady ještě neměl. Chat má každej vůl, anketu každej trouba. Soutěž sem tam taky prokmitne. Ale KVÍZ, KVÍZ, KVÍZ tu dlouho nikde poblíž nebyl. Jo. Mám to. Fotek všelijakejch divnejch a nebo zkaženejch mám spoustu. Chachá, vždycky z toho něco vyšmiknu a vy pak budete hádat, co by to mělo bejt, jo? A protože nejste v nějaké stupidní televizní soutěži, tak hezky natvrdo (nikoli natvrdle), bez nápovědy, možností, vobejdů na telefónech a jinejch vopruzáků a vopruzovin. Holt jenom tak, z fleku.

Hele, chci slyšet co nejpřesnější odpovědi. Když tam bude půl voka, čili nebude poznat, že je to voko, tak asi máte poznat, že to je voko. Když tam bude ale celý voko, tak mě asi zajímá, čí to voko je, při jaké příležitosti to je, jestli má ještě druhý voko a podobně.

Hodnotí se prostě nejlepší z nejlepších. Pokud některou odpověď uznám za správnou, fakt, skutečně a úplně správnou, vítěz dostane nějakou cenu. Pro začátek bych navrhoval tu fotku. Na papíře. Zvětšenou. Zarámovat si ji může. Pověsit na zeď a ukazovat známým, jaké debiloviny se to zúčastnil. Hmm, no jo, není to nic moc, ale zas lepší než drátem do voka a nic lepšího mě beztak nenapadlo.

Tak teda první kolo máme zdárně za sebou, v průběhu pondělka připravím další.

A tady máte, jak to dopadlo: VYHODNOCENÍ 1. KOLA

A tady máte, jak to dopadlo: VYHODNOCENÍ 2. KOLA

A tady máte, jak to dopadlo: VYHODNOCENÍ 3. KOLA

A tady máte, jak to dopadlo: VYHODNOCENÍ 4. KOLA

A tady máte, jak to dopadlo: VYHODNOCENÍ 5. KOLA

 

 

Pokud mi (nedej Bože) něco chcete a nestačí vám na to ta slavná "Návštěvní kniha", občas mě můžete zastihnout na ICQ pod nickem "Egi" a číslem 54411361 (teď ), občas mě také můžete natrapírovat třeba na XChatu, zcela netradičně pod nickem "Egi" (momentálně teda ).

Hmm, teď mě tak napadá, nebo mi prostě napište: michal.eger@centrum.cz